fbpx

Zuzanna Rogowska

/ Usługi

Specjalizuję się w kompleksowych usługach projektowania wnętrz mieszkalnych, świadczonych dla klientów prywatnych na terenie całej Polski. Moja oferta obejmuje tworzenie spójnych koncepcji aranżacji, wizualizacji 3D, rysunków technicznych, dokumentacji projektowej oraz prowadzenie nadzoru autorskiego.

Moja praca cechuje się indywidualnym podejściem do klientów i zaangażowaniem w ich pomysły. Priorytetem jest dla mnie zapewnienie, aby czuli, że ktoś ich wysłuchał i zrozumiał oraz uwzględnił ich wizję w projekcie wnętrza.

Moim celem jest projektowanie przestrzeni mieszkalnych, które odpowiadają na indywidualne potrzeby i preferencje klientów, zapewniając im komfort i satysfakcję na każdym etapie procesu tworzenia projektu wnętrza, jak również podczas dalszej współpracy przy jego wdrożeniu.

 

Moje multidyscyplinarne podejście obejmuje również świadczenie usług modelowania, wizualizacji i animacji 3D oraz dyrekcji artystycznej dla producentów mebli i innych firm z branży architektonicznej.

Oferuję tworzenie wysokiej jakości modeli, wizualizacji i animacji 3D produktów do celów sprzedażowych, oraz cyfrowych sesji zdjęciowych w indywidualnie zaprojektowanych wnętrzach, doskonałych do kampanii marketingowych.

Dzięki temu ułatwiam firmom współpracę z architektami wnętrz oraz tworzenie przyciągających uwagę klientów treści wizualnych w sposób łatwiejszy, szybszy, bardziej ekonomiczny, a także dający praktycznie nieograniczone możliwości.

 

Chcesz rozpocząć współpracę? Kliknij tutaj, aby przesłać zapytanie i otrzymać spersonalizowaną ofertę usług świadczonych przez Zuzanna Rogowska Studio. Alternatywnie możesz skontaktować się ze mną pod adresem: studio@zuzannarogowska.pl.

Usługi