Home Stylizacja wnętrz

Oferuję usługi w zakresie projektowania i stylizacji wnętrz. Napisz do mnie i nawiąż współpracę!

Projekt stylizacji

Moim celem jest stworzenie dla Ciebie projektu stylizacji, który pomoże Ci uporządkować Twoją przestrzeń zamieszkania, by wnieść do niej więcej piękna i harmonii. Pomogę Ci sprawić, by Twoje mieszkanie stało się dla Ciebie spokojnym i kojącym zmysły azylem, w którym będziesz mogła zregenerować się po intensywnym dniu.

Proces współpracy

Krok 1: Konsultacja i analiza 

Rozpoczniemy od dogłębnej rozmowy, podczas której opowiesz mi o swoich potrzebach i preferencjach związanych z przestrzenią mieszkania. Przedstawisz mi swoje oczekiwania i marzenia dotyczące projektu stylizacji. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę, podpiszemy umowę i umówimy się na kolejne spotkanie.

Krok 2: Określenie celów i wizji 

Przystąpię do sporządzenia briefu. Na podstawie informacji i inspiracji, które od Ciebie otrzymam, ustalę cele projektu oraz określę Twoją wizję wymarzonej stylizacji. Będę brać pod uwagę Twoje preferencje dotyczące kolorów, tekstur i dekoracji. Stworzę również szkic rozplanowania budżetu.

Krok 3: Stylizacja wnętrza 

Po zaakceptowaniu briefu przystąpię do opracowywania projektu stylizacji, który będzie uwzględniał Twoje wymagania i preferencje estetyczne. Rozpocznę od analizy przestrzeni i zaproponuję zmiany, by wnieść do niej więcej piękna i harmonii. Pomogę Ci wybrać odpowiednie rozwiązania, aby w pełni wykorzystać potencjał Twojego mieszkania.

Krok 4: Prezentacja stylizacji 

Umówimy się na spotkanie, podczas którego przedstawię Ci analizę przestrzeni wraz z propozycją zmian oraz koncepcję stylizacji w formie moodboardów i planów. Po akceptacji projektu otrzymasz ode mnie niezbędne pliki wraz z listą użytych produktów oraz wskazówkami, jak wdrożyć projekt.

Krok 5: Wdrożenie projektu

Przystąpisz do wdrażania zmian w swoim domu. Jeżeli będziesz potrzebować, umówimy się na jeszcze jedną konsultację w celu omówienia efektów. Opowiesz mi, czy projekt stylizacji spełnił Twoje oczekiwania. Będę mogła zaproponować ewentualne zmiany i dać Ci wskazówki dotyczące dalszego rozwoju przestrzeni.

Warunki współpracy

Cena i czas realizacji projektu zależy od jego zakresu i wielkości inwestycji. Płatność za projekt będzie podzielona na kilka części, dzięki czemu będziesz mieć możliwość rezygnacji z projektu po zakończeniu poszczególnego etapu i zakończenia współpracy, jeżeli nie będzie spełniać Twoich oczekiwań.

Napisz do mnie wiadomość na adres e-mail: studio@zuzannarogowska.pl, w której opowiesz mi, czego dokładnie potrzebujesz, aby dowiedzieć się więcej i nawiązać współpracę. Załącz zdjęcia mieszkania (max 10 mb) lub wyślij mi link do Dysku Google, na którym je dla mnie udostępnisz.

Home staging

Proces współpracy w przypadku home staging – przygotowania nieruchomości do sprzedaży przebiega podobnie, jak projekt stylizacji. Dodatkowo będę mogła pomóc Ci we wdrożeniu projektu na miejscu, a więc przygotować mieszkanie do sesji zdjęciowej i współpracować z fotografem odpowiedzialnym za zdjęcia.