Home Projektowanie wnętrz

Oferuję usługi w zakresie projektowania i stylizacji wnętrz. Napisz do mnie i nawiąż współpracę!

Projekt wnętrza

Moim celem jest stworzenie dla Ciebie pięknego i funkcjonalnego mieszkania, które wniesie spokój i harmonię do Twojego życia oraz będzie wpływać pozytywnie na Twoje samopoczucie na co dzień.

Przygotuję dla Ciebie kompleksowy projekt wnętrza ze szkicem rozplanowania budżetu, wizualizacjami, rysunkami niezbędnymi do przeprowadzenia prac wykończeniowych oraz listą użytych materiałów i produktów.

Razem odkryjemy Twoje potrzeby i preferencje, a następnie przejdziemy do procesu projektowania, gdzie będę angażować Cię w podejmowanie kluczowych decyzji. Otrzymasz ode mnie wsparcie na każdym etapie procesu. 

Proces współpracy

Krok 1: Konsultacja i analiza 

Rozpoczniemy od dogłębnej rozmowy, podczas której opowiesz mi o swoich potrzebach i preferencjach związanych z przestrzenią mieszkania. Przedstawisz mi swoje oczekiwania i marzenia dotyczące projektu wnętrza. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę, podpiszemy umowę i umówimy się na kolejne spotkanie.

Krok 2: Określenie celów i wizji 

Przystąpię do sporządzenia briefu. Na podstawie informacji, które od Ciebie otrzymam, ustalę cele projektu oraz określę Twoją wizję wymarzonego wnętrza. Będę brać pod uwagę Twoje preferencje dotyczące kolorów, materiałów i rozwiązań funkcjonalnych. Gotowy brief omówię z Tobą na spotkaniu, a po wprowadzeniu poprawek prześlę do Ciebie do akceptacji.

Krok 3: Projektowanie wnętrza 

Po zaakceptowaniu briefu przystąpię do opracowywania projektu wnętrza, który będzie uwzględniał Twoje wymagania i preferencje estetyczne. W trakcie trwania projektu będziemy umawiać się na kolejne spotkania, podczas których będę prezentować Ci efekty mojej pracy na moodboardach, planach i wizualizacjach. 

Krok 4: Prezentacja projektu 

Po zaakceptowaniu koncepcji na projekt wnętrza przystąpię do sporządzenia rysunków niezbędnych do przeprowadzenia prac wykończeniowych. Otrzymasz je wraz z wizualizacjami oraz szkicem rozplanowania budżetu i listą użytych materiałów i produktów. Dodatkowo przygotuję dla Ciebie harmonogram prac remontowych.

Krok 5: Wdrożenie projektu

Przystąpisz do wdrożenia projektu – samodzielnie lub z moją pomocą. Będę mogła wspierać Cię, by projekt został zrealizowany zgodnie z założeniami. W tym celu zaproponuję Ci pakiety za nadzór autorski na budowie. Wybierzesz dla siebie ten, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

Warunki współpracy

Cena i czas realizacji projektu zależy od jego zakresu i wielkości inwestycji. Cena i czas realizacji projektu zależy od jego zakresu i wielkości inwestycji. Płatność za projekt będzie podzielona na kilka części, dzięki czemu będziesz mieć możliwość rezygnacji z projektu po zakończeniu poszczególnego etapu i zakończenia współpracy, jeżeli nie będzie spełniać Twoich oczekiwań.

Napisz do mnie wiadomość na adres e-mail: studio@zuzannarogowska.pl, w której opowiesz mi, czego dokładnie potrzebujesz, aby dowiedzieć się więcej i nawiązać współpracę. Załącz rzut mieszkania lub/i zdjęcia (max 10 mb) lub wyślij mi link do Dysku Google, na którym udostępnisz dla mnie pliki.