O mnie

Home O mnie

Nazywam się Zuzanna Rogowska i jestem architektem wnętrz. Napisz do mnie i nawiąż współpracę!

O mnie

Nazywam się Zuzanna Rogowska i jestem architektem wnętrz. Ukończyłam z wyróżnieniem studia inżynierskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej (WAPW). 

Projektuję wnętrza mieszkalne o prostej i naturalnej estetyce dla osób aspirujących do bardziej przemyślanego podejścia do życia, którym zależy na tym, aby ich mieszkanie odzwierciedlało ważne dla nich wartości.

W swoich projetach stawiam na neutralne kolory, wybór ciepłych i naturalnych materiałów oraz czyste i przemyślane detale, aby tworzyć uporządkowane i harmonijne wnętrza, w których można odczuć spokój.

Ważne jest dla mnie, aby wybierać ekologiczne oraz bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska materiały do remontu, wyprodukowane w zrównoważony sposób produkty, a także energooszczędne rozwiązania.

Pasjonuje mnie tworzenie przestrzeni domu, która jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również odpowiada na indywidualne potrzeby moich klientów, a przebywanie w niej ma pozytywny wpływ na ich samopoczucie.

Usługi

Mogę wspierać Cię w stworzeniu koncepcji na aranżację Twojego mieszkania oraz przygotować dla Ciebie kompleksowy projekt ze szkicem rozplanowania budżetu, wizualizacjami, rysunkami technicznymi dla wykonawców oraz listą wyposażenia. Oferuję również pomoc w realizacji moich projektów od dodatkowych konsultacji, po pomoc w zamówieniach i nadzory.

Oferuję również dodatkowe usługi z zakresu stylizacji wnętrz. Wierzę, że jeżeli chodzi o Twój dom, możesz zacząć od tego, co już masz. Ja mogę pomóc ci stworzyć spójny pomysł, jak uporządkować przestrzeń Twojego domu, a także przygotować dla Ciebie projekt stylizacji z moodboardami, rozplanowaniem budżetu oraz listą rzeczy do zamówienia, by wnieść do niej więcej piękna i harmonii.

Doświadczenie
Edukacja
Osiągnięcia
Umiejętności