O mnie

Home O mnie

Nazywam się Zuzanna Rogowska. Jestem projektantką wnętrz i artystką 3D. Napisz do mnie i nawiąż współpracę!

O mnie

Nazywam się Zuzanna Rogowska. Ukończyłam z wyróżnieniem studia inżynierskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. 

W 2022 roku założyłam własne studio, aby wspierać moich klientów w tworzeniu koncepcji na projekty wnętrz oraz oferować usługi w zakresie modelowania i wizualizacji 3D. 

W swoich projektach w harmonijny sposób łączę prostotę z organiczną estetyką i ponadczasową elegancją, aby tworzyć przestrzenie sprzyjające relaksowi i regeneracji.

Do pracy motywuje mnie tworzenie dopracowanych w detalach koncepcji projektowych i zachwycających wizualnie materiałów graficznych.

Praca to moja pasja, dlatego zawsze jestem zaangażowana w proces i dążę do tego, aby moje modele 3D oraz wizualizacje produktów i wnętrz prezentowały najwyższą jakość projektowania.

Usługi
Oferta

Współpracuję z klientami prywatnymi, którzy potrzebują przemyślanej koncepcji dla swojej przestrzeni mieszkalnej. Dostarczam modele 3D i fotorealistyczne wizualizacje, które pozwalają im zobaczyć potencjał ich przestrzeni mieszkalnej, lepiej zrozumieć, czego od niej oczekują, a także poczuć estetykę i atmosferę wnętrza przed wdrożeniem projektu.

Moją ofertę kieruję również do klientów biznesowych zainteresowanych wysokiej jakości modelami 3D oraz fotorealistycznymi wizualizacjami produktów i wnętrz. Współpracuję z firmami z branży wnętrzarskiej, które chcą wznieść jakość swoich materiałów marketingowych na wyższy poziom. Pomagam architektom w wizualizacji gotowych koncepcji na projekty wnętrz.

Odkryj starannie wyselekcjonowany przegląd moich koncepcji i realizacji na stronie: Projekty oraz na moim profilu na Behance. Aby dowiedzieć się więcej o mojej ofercie i możliwościach współpracy lub omówić pomysł na projekt, napisz do mnie wiadomość na adres e-mail: studio@zuzannarogowska.pl.

Edukacja
Osiągnięcia
Umiejętności